Repertoire Jeugdorkest

2015

A. Borodin Symfonie nr. 2
L. Bernstein America uit  ‘West Side Story’
L. Bernstein Symfonische Dansen uit ‘West Side Story
G. Puccini Preludio Sinfonico
S. Prokofjev ‘Montagues en Capulets’ uit 2e Suite ‘Romeo en Julia’
A. Dvořák Slavische dans opus 46 nr. 8
G. Rossini Finale uit ouverture ‘Wilhelm Tell’
E. Elgar Elegie
L. Ziblat ‘The Ska is the Limit’

2014

A. Borodin Symfonie nr. 2
P. Tschaikowsky Slavische Mars
F. Schubert Symphonie nr. 8 (1e deel)
A. Dvořák Scherzo capriccioso
N. Rimski-Korsakow Capriccio espagnol
E. Elgar Enigma variations
Q. Schram Muziek bij film 'Pijnstillers'

2013

L. van Beethoven Symphonie nr. 8
G. Enescu Roemeense rapsodie nr. 1
O. Respighi La boutique fantasque
H. Zimmer Music from Gladiator
PBII 1000 Wishes
P. Tschaikowsky Ouverture-fantasie "Romeo en Julia"
L. Bernstein West Side Story
M. Gould American Symphonette nr. 4 (Latin American)
C. M. von Weber Concertino voor klarinet en orkest (Alwin Farahani)

2012

J.S. Bach / L. Stokowski Toccata en Fuga in D mineur
H. Berlioz Un Bal (uit Symphonie Fantastique)
G. Gershwin An American in Paris
A. Copland Fanfare for the common man
F. Hidas Concerto voor hoorn en orkest (Hanna Guirten)
J. de Meij Hobbits (uit Symphony nr. 1 'The Lord of the Rings')
N. Rimsky-Korsakow Dance of the Tumblers (uit 'The Snow Maiden')
P. Tschaikovsky Notenkraker Suite
J. Brahms Hongaarse Dans nr. 5
J. Strauss sr. Radetzky Mars
  Chinese muziek
  project 1000Wishes met PBII
F. Liszt Hongaarse rapsodie nr. 2
G. Fauré Suite Pelléas et Mélissande
A. Dvořák Slavische dans op. 46 nr. 8

2011

W. A. Mozart Ouverture "Die Zauberflöte"
A. Márquez Danzón nr. 2
D. Schostakovitsch Suite uit "The Gladfly"
M. Lauricella Separazione della Luce dalle Tenebre
P. Tchaikowsky Cappricio Italien
M. Ravel Pavane pour une infante défunte
C. Debussy Petite Suite
E. Chabrier España
A. Copland Hoe-Down (uit Rodeo)
  Volksliederen Verenigde Staten van Amerika, Europa en Nederland
D. Schostakovitsch Symphonie nr. 5
 

2009-2010

C.Saint-Saëns Danse Macabre
P.Tschaikovski Ouverture-fantasie Romeo en Julia
J.Françaix L'horloge de Flore (solist Jasper Wentink hobo)
I. Albéniz Suite Española
L. Anderson Sleigh Ride
J. Pierpont/J. Sousa Jingle bells forever
A. Dvorák Symfonie nr. 9 ("Uit de Nieuwe Wereld")
C. Nielsen 3 delen uit de toneelmuziek bij "Aladdin"
G. Holst Balletmuziek uit de opera “The Perfect Fool”
L. Grøndahl Concert voor trombone en orkest (Lennart de Winter)
H. Andriessen Ricercare
E. Elgar Pomp and Circumstance March nr. 1
G. Rossini Ouverture Wilhelm Tell
M. Lauricella Separazione della Luce dalle Tenebre
S.Barnhoorn For Lex! - Tribute to Lex Veelo

2008-2009

E.Elgar Enigma variations
C.Saint-Saëns Danse Bacchanale
J.Sibelius Karelia Suite
P.de Sarasate Zigeunerweisen
J.Massenet Thais Meditation
N.Brandon Rond'Europa
J.Brahms Haydn Variaties Op.56a
v. Oosten Contrabasconcert (Wouter Swinkels)
S.Rachmaninov Het Dodeneiland Op.29
L.Bernstein West Side Story

2007-2008

M.Glinka Valse-Fantaisie
Cl.Débussy Prélude à "L'apres-midi d'un faune"
N.Rimsky-Korsakov Suite uit de ballet-opera "Mlada"
G.Gershwin Cuban Ouverture
C.Franck Symfonie in d. kl.
J.Brahms Concert voor viool, cello en orkest (Marijn en Floris Mijnders)
A.Copland Fanfare for the common man
E.Lalo Rhapsodie Norvégienne

2006-2007

J.Sibelius Finlandia
A.Dvoràk Symfonische Variaties op.78
P.Tsjaikovsky Notenkrakersuite
E.Chausson Poème (Martine van Stigt Thans, viool)
C.Saint-Saëns Introduction et Rondo Capriccioso (Martine van Stigt Thans)
A.Copland El Salon Mexico
H.Berlioz March au Supplice
S.Prokofjef 2e Suite Roméo et Juliëtte
Th. Verheij Fluitconcert nr. 1 (Liane Kuipers)
J.Wagenaar Cyrano de Bergerac
B.Britten The young persons guide to the orchestra
G.Bizet Carmen Suite
G.Pierné Konzertstück für Harfe und Orchester op.39 (Joukeline Sizoo)
H.Snijders Hoe wij hier ook samen kwamen
E.Snijders Wi egi prisiri
M.Bruch Romanze voor altviool en orkest (Marieke van Aerde)
W.A.Mozart Adagio uit concert voor klarinet en orkest (Iris van Aerde)
  Volksliederen van Suriname en Nederland
 

2005-2006

J.Williams Star Wars Suite for Orchestra
J.Sibelius En Saga
S.Barnhoorn Overture to the Snow Goose
E.Grieg Noorse Dansen op.35
M.Moussorgski Nacht op de Kale Berg
M.Arnold Engelse Dansen, 1e set
A.Arutjunjan Trompetconcert (Rutger Woudenberg)
D.Kabelewski Cello Concert Nr.1 op.49 (Marjolein Nieuwenkamp)
W.A.Mozart Klarinet Concert KV 622 (Milan Arner)
S.Rachmaninoff Symfonische Dansen op.45

2004-2005

J.Röntgen Oud-Nederlandsche Dansen voor Orkest op.46
S.Prokofjef Peter en de Wolf op.67 (Emmeline Mooij)
D.Shostakowitsj Symfonie no.5 op.47
O.Respighi Pini di Roma
M.Arnold Four Conrnish Dances
P.I. Tschaikowsky Suite uit ballet Doornroosje op.60
F.Mendelssohn Vioolconcert (Micheal Gurevich)
S.Barber First Essay for Orchestra op.12

2003-2004

P.van Anrooy Piet Hein Rapsodie
P.I. Tschaikowsky Fantasie Ouverture Hamlet op.67a
H.Alfvén Dala Rapsodie op.47
E.Grieg Piano Concert in a min. op.16 (Chiara Bertoglio)
C.Saint-Saëns Cello Concert in a min. (Marc Soeters)
D.Shostakowits Ballet suite nr.4
A.Dvoràk Symfonie no.9 "Uit de nieuwe Wereld"
M.Gould American Suite
A.Borodin Polovetser Dansen uit "Prins Igor"

2002-2003

Holst The Planets, op.32 (Mars, Venus & Jupiter)
L.van Beethoven Vioolconcert (Marc Daniel)
M.Bruch Vioolconcert (Merel Junge)
E.Grieg Lyrische Suite
R.Korsakoff Sherazade, symfonische suite

2001-2002

G.Rossini Ouverture "Wilhelm Tell"
H.Javerud Canto Rivoltoso per Orchester
L.E.Larsson Contrabasconcert (Lonneke Regter)
A.Khatchaturian Lermentov Suite
J. Wagenaar Ouverture Cyrano de Bergerac

2000-2001

G.Bizet Delen uit de opera Carmen
W.A.Mozart Vioolconcert no.1 KV-207 (Carel den Hertog)
O.Respighi Impressione Brasiliani
G.Gershwin A Cuban Overture
C.Reinecke Ballade voor fluit en orkest (Rianneke v.d.Gaag)
G.Verdi Ouverture uit de opera La forza del destino
S.Prokofjef Delen uit de 2e Suite Romeo en Julia
D.Sjostakowitsj Vioolconcert no.1 op.77 (Frederieke Saeijs)
S.Rachmaninow Symfonie no.2 op.27

1999-2000

C.Villiers Stanford Irish Rhapsody No.1 op.78
F.David Concertino en mi bmol majeur op.74 (Maurits Woudenberg, trombone)
I.Strawinsky Scherzo à la Russe
Z.Kodaly Háry János Suite
G.Gerschwin Porgy and Bess
A.Dvoràk Carnaval op.92
J.Williams Star Wars Suite for Orchestra
P.van Anrooy Piet Hein Rapsodie
E.Lalo Spaanse symfonie op.21 (Paulus van Kruijssen)
C.Saint-Saëns Morceaude de Concert (Laurens Woudenberg)

1998-1999

M.Ippolitov-Ivanov Kaukasische Schetsen op.10
M.Bruch Kol Nidrei op.47 (Marc Soeters)
G.Gershwin Rhapsody in Blue (Hans van Beelen, piano)
G.Rossini Ouverture Le Si?ge de Corinthe
H.Alfvén Zweedse rapsodie no.1 "Midsommarvaka" op.19

1997-1998

J.Wagenaar Ouverture Cyrano de Bergerac op.23
B.Silberman De slag bij Waterloo
J.Williams Star Wars, suite for Orchestra
P.Tjaikovsky Slavische mars, op.32
P.Tjaikovsky Balletsuite op.71a "De Notenkraker"
B.Smetena "Sárka", symfonisch gedicht uit "Mijn Vaderland"
J.Barry Concertsuite uit "Dancing with the Wolves"

1996-1997

J.Turina Danzas Fantásticas op.22
G.Gershwin "Porgy and Bess", symphonic picture for orchestra
M.Moussorgsky "Nacht op een kale berg"
A.Vivaldi Concert voor hobo en strijkorkest (Peter Hendriksz)
 

1995-1996

K.Amos Het verhaal van de Tinnen Soldaat (Onno Ephraim)
J.Strauss Ouverture "Die Fledermaus"
R.Strauss Concert no.1 voor hoorn en orkest (Martine Verhagen)
D.Sjostakovitsj 5e Symfonie op.47

1994-1995

P.Dukas Symfonisch Scherzo L'Apprentie Sorcier
A.Khatchaturian Vioolconcert in d (Floortje Schilt)
A.Dvoràk Symfonie no.9 "Uit de nieuwe Wereld"
E.Grieg 4 Noorse Dansen op/35
J.Vanhal Concert voor 2 fagotten en orkest (Emily Sparrow en Sophie Koopmans)

1993-1994

M.Ravel Menuet Antique
C.Saint-Saëns Morceaude Harpconcert (Emanuel Klinkenberg)
C.Saint-Saëns Bacchanale uit "Samson en Dilila"

1992-1993

J.Rietz Hoboconcert op.33 (Peter Hendriksz)
J. Bus Van Feesten en Angsten
A.Borodin Polovetser Dansen uit "Prins Igor"
E.Grieg Peer Gynt Suite
P.I.Tschaikovski Ouverture Hamlet
M.Bruch Vioolconcert (Marlene Hemmer)
S.Rachmaninov Symfonie No.3

1991-1992

C.M.von Weber Concertino voor klarinet (Onno Ephraïm)
J.Barry Concert Suite "Dance with the Wolves"
C.Nielsen 7 stukken uit toneelmuziek "Aladdin"
J.Sibelius Symfonie No.7 op.105
M.Bruch Kol Nidrei op.47 (Meta Koopmans)
N.Rimsky-K. Sheherazade (Hilde Koornstra)
C.Saint-Saëns Vioolconcert No.3 (Eva Stegeman)
G.Rossini Ouverture Wilhelm Tell
A.Khachaturian Suite no.1 uit "Spartacus"

1990-1991

A.Dvoràk Scherzo Capriccioso
E.Grieg Peer Gynt Suite op.46 & 55
R.Liebermann Geigy Festival Concerto (Tom vd Loo, Jan-Willem vd Poll & Rob Verhagen)
M.Gould Latin American Symphonette
A.Khatchaturian Suite uit Ballet "Spartacus"
J.Wagenaar Ouverture Cyrano de Bergerac op.23
F.Rosetti Dubbelhoornconcert (Martine Verhagen & Guillermo Zarzo)
C.Saint-Saëns Symfonie No.3 - Orgelsymfonie

1989-1990

E.Humperdinck Suite "Hänsel und Gretel"
M.Ravel Ouverture de feerie Sheherazade
J.Haydn Fluitconcert in D (Birgit Jaarsma)
N.Rimsky-K. Variaties voor hobo (Gisela van Dam)
Z.Kodaly Háry János Suite
G.Rossini Ouverture La Cenerentola
G.Mahler Uit "Des Knaben Minderhorn"
A.Vivaldi Concert voor 3 violen (Annekee Bos, Frederique van Dooremaal en Eva Stegeman)
S,Barber "Adagio" voor strijkorkest
L.Bernstein Symphonic Dances from "West Side Story"
Ch.Gounod Balletmuziek uit Faust

1988-1989

G.Gerschwin An American in Paris
E.Grieg Sigurd Jorsalfar Suite op.56
G.Bizet Arlesienne Suite No.1
H.Alfvén Dala Rapsodie op.47
R.Rodgers Oklahoma, selection for Orchestra
F.Mendelssohn-B Ouverture "Die Hebriden" op.26
L.v.Beethoven Pianoconcert No.3 (Hans Schellevis)
S.Rachmaninoff Symfonische Dansen op.45
E.Grieg Noorse Dansen op.35
R.Strauss Till Eulenspiegel op.28
D.Milhaud Concert voor slagwerk (Tom vd Loo)
M.Bruch Kol Nidrei (Dieuwke Kleyn)

1987-1988

W.Walton Facade, Suite no.1
F.Liszt Hongaarse Rhapsodie no.2
J.Wagenaar Ouverture "Cyrano de Bergerac"
F.Smetana Symfonisch gedicht "Sarka"
E.Grieg Noorse Dansen op.35
E.Lalo Symphonie Espagnole in d op.21
Liszt Pianoconcert no.2 in A (Patrick Hopper)
Gerschwin Symhonic picture "Porgy and Bess"
Fauré Pélleas et Mélisande, suite voor orkest op.80

1986-1987

A.Dvoràk Symfonie no.9 "Uit de nieuwe Wereld"
G.Holst The Planets
G.Faure Pálleas et Mélisande , Balletsuite
S.Koussevitzky Contrabasconcert op.3 (Hans Vreeken)
G.Mahler Symfonie No.1
B.Smetana Symfonisch gedicht "Sacha"
E.Grieg Noorse Dansen
J.Sibelius Finlandia
G.Bizet Arlesienne Suite No.2
G.Rossini Ouverture Wilhelm Tell
E.Lalo Symfonie Espagnole op.21 (Laurens v. Vliet)
F.Liszt Pianoconcert No.2 (Patrick Hopper)
P.I.Tschaikovski Variaties op een Rocco thema (Floris Mijnders)
A.Ljadov Symfonisch gedicht "Kikimosa"
F.Danzi Symfonia Concertante (Dymphna v.Doremaal & Irene Teepe)
 

1985-1986

S.Prokovjef Suite Luienant Kije, op/60
C.Debussy Petite Suite
L.Bernstein Symfonische Dansen uit "West Side Story"
R.Borodin Polowetzer Dansen
L.Gershwin Dire Preludes

1984-1985

N.Rimsky-Korsakov Sherezade, symfonische suite, op.35

1983-1984

R.Borodin Polowetzer Dansen
J.Strauss jr. Ouverture "Der Zigeunerbaron"

1982-1983

Z.Kodaly Symfonie
E.Elgar Pomp and Circumstances
C.Saint-Saëns Morceaude Harpconcert (Mathilde Buijs)

1981-1982

J.Strauss jr. Ouverture "Der Zigeunerbaron"
G.Gershwin Rapsodi in Blue (Peppie Wiersma)

1980-1981

R.Koumans Divertimento voor orkest op.18
H.Alfén Rapsodi no.1 Midsommarvaka
C.Saint-Saëns Danse Macabre (Marieke Blankestijn)
J.Strauss Jr. Ouverture "Der Zigeunerbaron"

1979-1980

P.v.Anrooy Piet Hein Rapsodi
H.Andriessen Ricercare
H.Andriessen Variaties op een thema van Couperin (Eveline Hagen en Elaine vd Wart)
M.de Falla Drie Dansen uit het ballet "De Driekante Steek"
J.Röntgen Oud-Nederlandsche Dansen voor Orkest op.46
Z.Kodaly Háry János Suite
G.Gerschwin Drie Preludes
E.Grieg Peer Gynt Suite
J.Sibelius Suite Karelia op.11
L.v. Beethoven Ouverture du Roi Stephan op.117
E.Lalo Rhapsodie voor orkest
A.Dvoràk Drie Hongaarse Dansen
Kuhlau Dubbelhoornconcert (Stefan Blonk & Warner ten Kate)
J.S. Bach Concert voor Hobo en Viool (Marjanne Franke & Frank de Groot)

1978-1979

F.Mendelssohn Ouverture "Die Hochzeit des Camacho"
L.Boëlmann Variaties Symphoniques pour Violoncello (Wouter Mijnders)
G.Bizet Arlésienne Suite no.2

1977-1978

G.Gerschwin Drie Preludes
S.Koussevitzky Contrabasconcert op.3 (Harke Wiersma)
E.Wolf-Ferrari Concertino voor Engelse hoorn (Willem Luijt)
J.C.Bach Altvioolconcert (Harald vd Velde)
P.v.Anrooy Piet Hein Rapsodi
H.Kox Concert voor Orkest
H.Andriessen Ricercare
J.Röntgen Oud-Nederlandsche Dansen voor Orkest op.46
F.Schubert Onvoltooide Symfonie No.8
F.Mendelssohn-B. Symfonie No.5
G.Rossini Ouverture to the Siege of Corinth
G.Bizet Arlesienne Suite
A.Borodin Polovetser Dansen uit "Prins Igor"
Z.Kodaly Háry János Suite
A.Vivaldi Concert voor drie violen (Anita Verschoor, Marieke Blankestijn & Marijn Mijnders)

1976-1977

B.Smetana "Sárka" symfonisch gedicht uit Mijn Vaderland
G.Telemann Altviool concert in G gr (Inge Zwaal)
A.Borodin Polowetser Dansen
 

1974-1975

Z.Kodaly Háry János Suite

1973-1974

A.Dvoràk Symfonie no.9 "Uit de nieuwe Wereld"
Pergolesi Fluitconcert (Joke v.d. Meij)
G.B. Pergolesi concert voor fluit en orkest (Joke van der Meij)
J.M. Molter concert voor d-klarinet en orkest in A (Jan Schierbeek)
P.v.Anrooy Piet Hein Rapsodie

1972-1973

H.Andriessen Ouverture Chantecler
A.Dvoràk Symfonie no.9 "Uit de nieuwe Wereld"
A.Dvoràk Rondo voor cello op.94 (Henk Sekreve)

1971-1972

F.Schubert Onvoltooide Symfonie No.8
W.A.Mozart Hoornconcert No.3 (Christiaan Boers)
G.Gerschwin 3 Preludes
H.Alfvén Dala Rapsodie op.47
P.de Sarasate Vioolromanze Andaluza (Theo Wentink)
L.Bernstein Selection uit West Side Story
A.Dvoràk Symfonie No.4 - Allego con brio
J.Hummel Introductie, thema en variaties voor hobo (Hans Roerade)
C.Saint-Saëns Suite Algerienne

1970-1971

F.Mendelssohn-B. Synfonie No.3 - deel 1
J.Sibelius Finlandia
P.v.Anrooy Piet Hein Rapsodi
H.Andriessen Cappriccio
H.Strategier Partita in Modi Antichi
H.Kox Concert voor Orkest
J.Clarke Trumpet Voluntary
A.Vivaldi Cellodubbelconcert (Jan Remijnse & Tonneke van Zutphen)
G.Th.Telemann Trompetconcert (Beatrijs Koorevaar)
G.Th.Telemann Altvioolconcert (Anneke Leger)
W.A.Mozart Ouverture Schauspieldirector KV 486
L.v.Beethoven Ouverture "Die geschöpfe de Promettheus"
F.Schubert Symfonie No.3
M.Williamson The Happy Prince (ikv Holland Festival ism de Vrije School)

1968-1969

W.A.Mozart Ouverture Schauspieldirector
M.Bruch Kol Nidrei (Jan Remijnse)
A.Corelli Dubbeltrompetconcert (Beatrijs Korevaar & Arend Wegelin)
C.Saint-Saëns Dance Macabre (Hans van Haarst)
J.Röntgen Oud-Nederlandsche Dansen voor Orkest op.46
F.Mendelssohn-B. Pianoconcert No.1 (Arie Boers)
A.Dvoràk Slavische Dans No.8 op.46
B.Britten Noye's Fludde i.s.m. Vrije School Den Haag
  The Three Elizabethans? Music to The Forsyte Saga

1967-1968

L.Bernstein Ouverture Candide
H.Andriessen Ricercare
C.Saint-Saëns Havanaise op.83 (Peter Hoekstra)
V.Bellini Hoboconcert in C (Hansje Gerritsen)
G.Bizet 1e Symfonie in c
F.P.Schubert Rosamunde
 

1937-1938

Dall'Abacco Concerto da Chiesa
A.Vivaldi Vioolconcert A-moll (Dulcina Ouwerkerk)
W.A.Mozart Eine kleine Nachtmusik
Brahms Hongaarse dans no.5
E.Grieg Herzwunden & Letzter Fruehling
Olsen Teufeltanz, Serenade & Humoreske (Henny Jansen)
Seybold Spanische Weisen
Gruber Met muziek door 't leven

1936-1937

Corelli Concerto grosse c-moll (Erna Meier, Will Volkers & Charles van Heiningen)
H.Wenzel Lied ohne Worte & Romanze (Henk Smits & Yves v.d. Möhlen)
N.v.Dooremaal-Raaf Incantesimo (Dulcina Ouwerkerk)
B.Diamant Mevrouwtje spelen (Jopie Winkel & Truus Groot)
B.Diamant Dansje (Jopie Winkel & Hans de Roo)
Singel Faust Fantaisie (Hans de Roo)
F.Mendelssohn Trio (Henny Jansen, Dulcina Ouwerkerk & Henk Smits)
Schloming Berceuse
J.Haydn Serenade
 

1923-1924

Moszkowski Spanisch Tanz
Ch.Debussy Arabesque
J.Haydn Trio (Katy van Leeuwen, Eugène Buziau & Chrée Grotenhuis)
Ch.de Beriot Vioolconcert No.7 (Eugène Buziau)
W.A. Mozart Alla Turka
J.S.Bach Dubbelviool concert (Nini v.d. Burg & Eugène Buziau)
L.Boelman Variations de Symphoniques (Harry Poons)
B.Verhallen Serenade No.2